Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
78 postów 694 komentarze

alfabet

Henryk Dąbrowski - Wolność nie czyni ludzi szczęśliwymi, czyni ich po prostu ludźmi

Zrówność jako podstawa lewackiej ideologii

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Pederaści i lesbijki dzieci nie mają, zatem muszą sięgnąć po TWOJE dziecko. Czy zrówność TOBIE też odebrała rozum?

 

 

Lewica na całym świecie poniosła druzgocącą klęskę. Co więcej, klęskę tę poniosła dwa razy. Po raz pierwszy w 1917 gdy leninizm i stalinizm okazał się potworem, o którym lepiej nie mówić w lewicowym towarzystwie Paryża lub Londynu, a jeśli już mówić, to jak o zmarłym – tylko dobrze. Po raz drugi w 1989, gdy totalitaryzm ekonomiczny runął pod własnym ciężarem. Wersja sowiecka upadła, zaś maoizm dołączył do ideologii kapitalizm i stał się zwykłą dyktaturą, o czym w mediach nie przeczytamy. Lewica nie zdołała własnymi siłami zrealizować własnego hasła równości ekonomicznej. W stanie niezmienionym przetrwała lewica zachodnioeuropejska, bowiem nigdy u władzy nie była i nie mogła się całkowicie skompromitować. To właśnie lewicowi działacze z Europy Zachodniej mieli problem, co ze sobą począć po roku 1989. Klęska totalitaryzmu ekonomicznego oznaczała upadek lewicowej ideologii i konieczność przedefiniowania celów. Część działaczy lewicowych powiększyła szeregi socjaldemokracji, część zaczęła poszukiwać nowej drogi. Towarzysze postanowili zastosować sprawdzony chwyt i ogłosili nową wizję pod hasłem: „na problemy z równością więcej równości”. Tak narodziło się lewactwo. Mówiąc bardziej obrazowo lewactwo to popłuczyny po lewicy lub jej zdegenerowana forma.


Należy podkreślić, że totalitaryzm równościowy nie ma nic wspólnego z równością. Słowo „równość” i jego pozytywne konotacje tkwiące w ludzkich umysłach jest obecnie jedynie zasłoną dymną niezmiernie wygodną dla realizacji prawdziwych celów. Ponieważ właściwy opis rzeczywistości wymaga właściwych słów, to dla opisu nowej sytuacji, wykreowanej przez totalitaryzm równościowy, będę używał słowa „zrówność”, bowiem nie chodzi tutaj o równość, co o sterowane „zrównywanie”. Porównajmy


Równość oznacza brak podziałów w społeczeństwie. Konsekwencją równości jest nakaz niwelowania podziałów oraz zakaz wspierania (uprzywilejowania) jakiejkolwiek grupy społecznej. Równość nie pozwala na akceptowanie postawy roszczeniowej.


Zrówność oznacza uwypuklanie podziałów w społeczeństwie (różnorodność). O przynależności do poszczególnych grup społecznych decyduje jedna, podstawowa cecha wyróżniająca. Nie jest dopuszczalna negatywna ocena wydzielonych grup społecznych. Konsekwencją zrówności jest zakaz niwelowania podziałów oraz nakaz wspierania (uprzywilejowania) wybranych grup społecznych (wzmacnianie różnorodności). Zrówność uznaje postawę roszczeniową za słuszną (wynika z nakazu wspierania), co skutkuje tworzeniem specjalnych praw dla poszczególnych grup.

 

Zrówność jest zdemoralizowana i demoralizuje społeczeństwo, bowiem zamiast równego startu domaga się równego życia. Zrówność to wykoślawiona równość pojmowana absolutnie, bezkrytycznie i obowiązkowo. Jeśli ją akceptujesz jesteś NASZ – jesteś lewakiem, jeśli odrzucasz, to jesteś OBCY.


Ideologia zrówności wprowadza dobrze znany z czasów realnego socjalizmu podział społeczeństwa (MY – za, ONI – przeciw), zaś konstrukcja jest pomyślana tak, aby podział był ostry. Podkreślmy, że zrówność jest z założenia nienaukowa, odrzuca możliwość dociekań nad jej sensem, nie akceptuje empirycznych badań i nie jest racjonalna, zaś swoje poczucie wielkości i prawo do istnienia czerpie z przekonania o wyższości moralnej[1]. Zauważmy też, że lewica głoszonej przez siebie ideologii przyznała status naukowości, a fakt ten uważała za ważny i propagandowo znaczący. Wyznawcy zrówności nie mają takich ambicji i jest to istotna różnica między lewicą i lewactwem.


Kandydaci na wyznawców zrówności nie powinni mieć obaw lub rozterek. Jeśli nie rozumiesz zrówności lub wydaje ci się, że pozostaje ona w sprzeczności z doświadczeniem i zdrowym rozsądkiem, lub nie potrafisz nikogo przekonać do zrównościowych racji – nie obawiaj się. Zrówność zabrania pytania o rację, bowiem jej racja jest jedynie słuszna, a każda krytyka zrówności jest mową nienawiści. Opowiadając się po stronie zrówności nie musisz obawiać się kompromitacji – to właśnie TY należysz do grona wybranych, którym dane było poznać tajemnicę, zaś OBCY najczęściej tkwi w niewiedzy, nietolerancji lub zwykłej nienawiści i jest antysemitą, rasistą, ksenofobem, homofobem, może nawet faszystą, a już z pewnością przedstawicielem ciemnogrodu. Nie musisz z nim dyskutować, wystarczy, że okażesz mu swoją moralną wyższość. Poniżej przedstawiam kilka przykładów zrówności


Zrówność ras. Stary przykład, nie budzący już większych emocji, ale zrówność potrafi emocje wydobyć. Masz wątpliwości co do IDENTYCZNCH możliwości intelektualnych Murzynów i białych? Nie jesteś NASZ. Mówisz, że badania wykazują takie różnice? Tym gorzej dla badań, wyższość moralna nakazuje trwać przy wierze w zrówność.


Zrówność między mordercą i ofiarą. Godzisz się na tę zrówność? Jesteś NASZ. Oczywiście morderca jest wart nawet nieco więcej niż ofiara, bowiem żyje, a ofiara nie. Z tej zrówności wyprowadza się konieczność zniesienia kary śmierci. Żadne wyniki naukowych badań nie mają tutaj najmniejszego znaczenia. Nawet fakt, że kara śmierci uchroniłaby życie wielu ofiar jest nieistotny. Przecież postęp wymaga ofiar, a najważniejsza jest moralna wyższość – zostań „obrońcą życia”!


Zrówność pederastów i lesbijek oraz osób heteroseksualnych. Śmieszą cię zaloty dwóch facetów? Jesteś OBCY – zrówność żąda myślenia zgodnego z duchem epoki. Myślisz, że nic nie powstrzyma od śmiechu dzieci, które dobrze wiedzą, że nie przyniósł ich bocian. O to też zadbamy – dzieci już od wieku szkolnego nauczymy, że to nie jest śmieszne, a one też mogą tak spróbować. Powiesz, że homoseksualiści nie są prześladowani, bo śmiech i pobłażliwość trudno do prześladowań zaliczyć. Nieprawda, wyćwiczony wyznawca zrówności natychmiast dostrzeże BRAK MAŁŻEŃSTW jednopłciowych. Opowiedz się po stronie zrówności, walcz o tolerancję, małżeństwa homo i homoadopcję dzieci. Tego oczekuje nowoczesny świat.


Zrówność osób zdrowych i niepełnosprawnych. To wyższy stopień zrówności, bowiem większość osób nie dostrzega problemu w upośledzeniu innych ludzi i konieczności wspierania takich osób. Ale od czego są wyznawcy zrówności? Oczywiście jest problem! Nie masz nogi i chcesz biegać lub grać w piłkę? Dlaczego by nie. Jest WINĄ społeczeństwa, które każe realizować się niepełnosprawnemu w dziedzinach, gdzie nogi nie są potrzebne. Do dzieła! Społeczeństwo ma wysupłać pieniądze i spełniać marzenia niepełnosprawnych. Wyższość moralna jest po naszej, postępowej stronie!

 

 


Zrówność jest ideologiczną bazą, na której wyrosło postkomunistyczne lewactwo. Słowo „lewak” funkcjonuje w obiegu bez głębszej definicji, ale uważam, że właśnie wyznawcy zrówności są tego słowa desygnatem. Pojmowanie lewactwa jedynie jako skrajnej lewicy jest szkodliwym uproszczeniem. Szkodliwym dlatego, że nic nie przynosi większych strat niż niewłaściwe postrzeganie rzeczywistości. Jeśli nawet przez lata i dziesięciolecia lewicą nazywano to, co już w istocie było lewactwem, to tym gorzej dla nas, bowiem tym trudniej będzie rzecz opisać na nowo i poprawnie. O ile lewica uważała, że równość ekonomiczna doprowadzi do zapewnienia odpowiedniego stopnia równości, to lewactwo ogłosiło równość totalną. Proces podmiany ideologii był w rzeczywistości rozciągnięty w czasie (co nie jest rzeczą dziwną), a rok 1989 był jedynie punktem przełomowym.


Interesująca jest bezradność społeczeństwa wobec tej zmodyfikowanej ideologii. Umysł ludzki okazał się całkowicie bezbronny wobec hasła zrówności. Mimo powszechnych obaw o konsekwencje wprowadzania zrówności, nie zauważa się zdecydowanego sprzeciwu. Z łatwością w kolejnych krajach znosi się karę śmierci, homoseksualizm „wylewa się” z mediów, miliony migrantów maszerują do Europy, aby nas ubogacić w imię zrówności.


Trudno dziwić się społeczeństwu, skoro nawet Kościół Katolicki ma problem w odnalezieniu drogi w nowej rzeczywistości. Kościół, który nie miał najmniejszych problemów z określeniem swojego stanowiska w totalitaryzmie ekonomicznym, okazał się bezsilny wobec totalitarnej równości i wydaje się, że wykonuje powolny skręt w lewo.


Trudno dziwić się zwykłym ludziom, skoro nie znajdują oparcia w działaniach władz. Nie widać odważnych, gotowych powiesić zrównego faceta tylko z powodu tego, że ten miał zły dzień i zabił kilka osób. Nikt już nie zauważa, że obecnie szkoły hodują narybek dla cudownie uzdrowionych (w imię zrówności) zboczeńców[2]. Pederaści i lesbijki dzieci nie mają, zatem muszą sięgnąć po TWOJE dziecko. Czy zrówność TOBIE też odebrała rozum? Jeśli kochasz swoje dzieci powiedz NIE homopropagandzie.


Fala ludzkiego cwaniactwa ciągnie do Europy po „wolność” i zasiłki, zamiast wolność i bogactwo budować u siebie. Obcy kulturowo ludzie, uznający zupełnie inny system wartości, niosą Afrykę do Europy, aby zastąpić europejską kreatywność afrykańskim dziecioróbstwem. Czy zrówność was oślepiła? Nie dostrzegacie, że oni nie różnią się od was tylko kolorem skóry?[3] Tę falę można zatrzymać jednym rozkazem, ale czy wśród europejskich zrównościowych cieniasów mówiących dumnie o sobie, że są politykami, znajdzie się choć jeden gotowy użyć armii, aby migrantów zatrzymać?

 

Może zatem zrówność jest naszą przyszłością?

 

 

 

Henryk Dąbrowski

 

Tekst z mojej strony henryk-dabrowski.pl

 

 

 

Przypisy

[1] Uzasadniając swoją wyższość moralną „zrówność” przedstawia się społeczeństwu jako „równość”. Już lewica znakomicie opanowała odbieranie słowom pierwotnych znaczeń, aby następnie wykorzystywać je do celów propagandowych.

[2] Henryk Dąbrowski, Pederaści i lesbijki – cud uzdrowienia, (LINK)

[3] Henryk Dąbrowski, Stany Zjednoczone, Murzyni, zabójstwa, kara śmierci i odstraszanie, (LINK)

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • Witam
  Co właściwie chce Pan zidentyfikować? Można chyba operować ugruntowanymi, filozoficznie racjonalnymi pojęciami, aby określić rzeczywistość? Lewacto bierze się wprost z heglowskiego idealizmu, a ten z platońskich i neoplatońskich idei. Jeśli zatem chcieć je pokonać należy sięgnąć raczej źródeł niz opisywać kolejnego jego poczwarki przez nadawanie im nazw i proby uzgadnia jednej idei z inna. To jest fałszywa ścieżka, moim skromnym zdaniem. Proszę zainteresować się dla odmiany od idealizmów maści wszelakiej - tomizmem, a najlepiej tomizmem w wydaniu E.Gilsona i M. Gogacza, gdyż tylko realna filozofia jest w stanie pokonać tę hydrę. Kościół katolicki w encyklice Aeterni patris spostrzegł to już jakiś czas temu - w 1879 roku.

  Sursum corda!
 • @DelfInn 13:58:05
  Uważam, że brak właściwych słów nie pozwala na poprawny opis rzeczywistości. Polacy nie przywiązują do tego wagi (poważny błąd) i dlatego mówimy o niemieckiej okupacji zamiast niemieckiej MORDOWNI (link: http://henryk-dabrowski.pl/index.php?title=Niemiecka_Mordownia_1939-1945). Podobna sytuacja ma miejsce w przypadku lewactwa. Działania swoje ukrywają za słowem "równość", a ono zupełnie nie odpowiada rzeczywistości, co pokazałem w artykule. Co więcej, działalność swoją maskują na tyle, że nawet nie istnieje definicja słowa "lewactwo". Mam nadzieję, że artykuł wprowadzi choćby częściowy porządek w tej kwestii.
 • @Henryk Dąbrowski 15:18:01
  "Uważam, że brak właściwych słów nie pozwala na poprawny opis rzeczywistości"
  To prawda że nie pozwala ale nieprawdą jest że występuje deficyt słów potrzebnych do opisu rzeczywistości.Słów jest pod dostatkiem.Powiem więcej-wszystkie zostały już kiedyś wypowiedziane.
  Ten @ DelfInn dobrze kombinuje.Może niezbyt precyzyjnie ale we właściwym kierunku.Problem faktycznie ma podłoże filozoficzne a konkretniej, ontologiczne.Tą drogą powinieneś pan panie Henryku Dąbrowski podążać.To oczywiście w przypadku jeśli chcesz poznać prawdę.Zaś jeśli pańskim zamiarem jest wyłącznie udowodnienie z góry założonej tezy to-tak trzymać.
 • @ikulalibal 16:51:13; @DelfInn
  Uważam sugestie Panów, iż wymagane w tym przypadku jest użycie twardej filozofii nie jest prawdziwe. Nie jest prawdą, że "słów jest pod dostatkiem". Mało tego, że to nie jest prawda, to trwanie na takim stanowisku jest poważnym błędem. Dopóki nie zostanie stworzone nowe słowo problem nie jest interkomunikowalny i tym samym nie może być prawidłowo dyskutowany i analizowany. Proszę zwrócić uwagę chociażby na słowo "lewactwo", które stało się wytworem pilnej potrzeby opisania rzeczywistości, z którą coś jest nie tak - której nie można już opisywać starym słowem lewica. Słowo to funkcjonuje w języku mimo braku formalnej definicji, bowiem potrzeba komunikacji przeważa nad niedostatkiem wynikającym z braku ścisłej definicji. Aby zwrócić uwagę na znaczenie słów posłużę się cytatem z Wikipedii:

  Istnieją badania, które dowodzą, że języki kształtują to, jak ludzie rozumieją przyczynowość. Na przykład Anglicy mają tendencje do mówienia „Jan zbił wazę”, nawet jeżeli stało się to przez przypadek. Z kolei Hiszpanie czy Japończycy częściej odpowiadali „Waza się stłukła”. Podczas badań prowadzonych przez Catalin Fausey na Stanford University Anglicy, Hiszpanie i Japończycy oglądali filmy przedstawiające dwoje ludzi dmuchających balony, tłukących jajka i rozlewających napoje zarówno celowo, jak i przez przypadek. Później każdy został zapytany, czy pamięta, kto co zrobił. Hiszpanie i Japończycy nie zapamiętali sprawców przypadkowych wypadków tak dobrze, jak zrobili to Anglicy.

  Rosjanie, którzy w swoim języku mają dodatkowe rozróżnienie pomiędzy jasnym a ciemnym niebieskim, mają lepsze zdolności do wizualnego rozróżniania odcieni niebieskiego. Z kolei Piraha, plemię zamieszkujące Brazylię, które posiada tylko określenia mało i wiele zamiast liczb nie jest w stanie śledzić dokładnie ilości.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Filozofia_j%C4%99zyka
 • @DelfInn 13:58:05
  Lewactwo bierze się z wad umysłowych, które powodują że Lewak wybiera zaistnienie pod opieką innych, którzy to zaistnienie gwarantują. Stąd Lewak, to po prostu półgłówek, lub - bardziej naukowo :) - bio-robot. Nawet Marx pisał, że ich świadomość jest kształtowana przez byt.
  Chociaż Żydzi mają na takich bardziej ogólną definicję: "Genetycznie wzbogacone zwierzę". I tak też ich traktują.
 • @Henryk Dąbrowski 17:30:02
  "Istnieją badania, które dowodzą, że języki kształtują to, jak ludzie rozumieją przyczynowość"

  Ba! żeby tylko badania! istnieje też teoria że:" Na początku było Słowo, a Słowo było u Boga, i Bogiem było Słowo. Ono było na początku u Boga. Wszystko przez Nie się stało, a bez Niego nic się nie stało"
  Jednym słowem LOGOS, więc sam rozumiesz że i pojmuję i doceniam,rolę słowa.A ty wręcz przeciwnie,nie doceniasz dlatego szafujesz.Piszesz :
  " Jeśli nie rozumiesz zrówności lub wydaje ci się, że pozostaje ona w sprzeczności z doświadczeniem i zdrowym rozsądkiem, lub nie potrafisz nikogo przekonać do zrównościowych racji – nie obawiaj się"
  (mam nadzieję że pamiętasz moją uwagę o tym że wszystkie słowa zostały już wypowiedziane) użyłeś sformułowania "zdrowy rozsądek" bo pojęcie to wydawało ci się oczywiste.Tymczasem ideolog "zdrowego rozsądku" (common sense) nijaki Thomas Reid będący jednym z głównych filarów oświecenia i wpływowym przedstawicielem angielskiej filozofii,uważał (w dużym skrócie mówiąc) że;rzeczy są takimi jakimi je postrzegamy nie ma więc sensu zgłębiać ich natury w poszukiwaniu prawd obiektywnych,jeśli uważasz że coś jest dobre to to jest dobre.
  Czy podążając zdroworozsądkową ścieżką mam ci pokazać co jest na jej końcu, czy już się domyślasz i gotów jesteś odżegnać się od zbyt pochopnie użytych słów.
 • @ikulalibal 19:54:03
  Musisz czytać dokładniej. Cytujesz ironiczne rady i wskazówki dla kandydata na wyznawcę zrówności.
 • @Zdzich 18:49:14
  Ujmując rzecz prosto: lewactwo = ciemniactwo. Problem w tym, że nie jest to żart, jak wielu sądzi. To jest prawda. Ponieważ wielu sądzi inaczej, to najprawdopodobniej lewactwo zdąży poczynić w społeczeństwie niepowetowane szkody nim odejdzie w niebyt. Wszystkim, którzy wątpią w prawdziwość tego faktu sugeruję poczytanie mojej strony: http://henryk-dabrowski.pl
 • @Henryk Dąbrowski 20:07:42
  Tak łatwo to się nie wywiniesz.Dokładnie wiem co czytam i jakikolwiek był ton twojej wypowiedzi to, użyłeś pojęcia "zdrowy rozsądek" zupełnie nie wiedząc o tym że ono jest od nieomal trzystu lat "zagospodarowane" w określony sposób.
  Ponadto przypominam że to ty zamieściłeś post o tytule "Zrówność jako podstawa lewackiej ideologii ", masz za tym obowiązek pokazania tego że na ideologii (filozofii) coś niecoś się rozumiesz.
  Ja powiadam że twoja teza to bzdura.Nie miewam mistycznych objawień w dodatku w przeciwieństwie do ciebie nie mam daru wysnuwania wniosków "znikąd" dlatego opierać się muszę wyłącznie na faktach,zdarzeniach,pojęciach itd.Uwzględniając to wszystko twierdzę że całe zło czerpie ideowe życiodajne soki z filozofii angielskiego liberalizmu.Jest też i francuski i niemiecki ale po niego rzadko się sięga (w Polsce). Tu (znaczy się w Polsce) występuje zjawisko masowej fascynacji ludożerczymi ideami angielskiego liberalizmu.
  Ty panie Henryku Dąbrowski masz odwagę pisać "To właśnie lewicowi działacze z Europy Zachodniej mieli problem, co ze sobą począć po roku 1989. Klęska totalitaryzmu ekonomicznego"
  a to dowód na to że nie masz pojęcia co to totalitaryzm ekonomiczny.Nie mówiąc już o tym że w 1989 nie tylko działacze lewicy ale prawicy i centrum i zieloni i wszyscy,wszyscy nie wiedzieli co począć albowiem otwarli już wszystkie Okna Overtona.
  A otwarli bo na przestrzeni 200 lat wmawiali im że kiedy otworzą będą szczęśliwi.
  Co ty sobie myślisz panie Henryku Dąbrowski;że pedały i niezdrowa sytuacja wokół dzieci to jakaś nowa sprawa? Nie! nie nowa. https://en.wikipedia.org/wiki/The_Maiden_Tribute_of_Modern_Babylon
  żądam zatem odpowiedzi na przyzwoitym poziomie merytorycznym
 • @ikulalibal 20:55:59
  Przeczytałem komentarz wnikliwie. Poza stwierdzeniem "twoja teza to bzdura" nie zawiera żadnej polemiki z artykułem. Tak, to ja próbuję choćby przymknąć okno Overtona, zwracając uwagę na fakt podmiany znaczenia słów i na konieczność użycia nowego słowa w nowej sytuacji, aby specjaliści od manipulacji społeczeństwem nie mogli działać tak komfortowo. Podobnie uczyniłem w artykule (link: http://henryk-dabrowski.pl/index.php?title=Pedera%C5%9Bci_i_lesbijki_%E2%80%93_cud_uzdrowienia), gdzie przypominam hańbę amerykańskiej nauki - nigdy nie skrytykowaną, którą to hańbę specjaliści od manipulacji traktują jako nieistniejącą i sprzedają społeczeństwu najprawdziwszą prawdę o pedałach z pominięciem "cudu uzdrowienia". Pederaści są już wspominani w Biblii, co nie jest żadnym argumentem w dyskusji. Historyczność zła nie zmienia zła w dobro, a liberalizm w żadnej formie nie zmienia przesłania mojego artykułu.
 • @Henryk Dąbrowski 20:12:35
  Lata temu zauważyłem, zanim jeszcze homoseksualiści zaczęli wlaczyć o swoje "prawa", że typowy Lewak jest mentalnie ograniczony i leniwy. Przykładem Lewaka może byc lokalny huligan. Jego sposób na życie to ukraść, nawpierdalać, a na koniec kłamać. Żydowscy "filozofowie" ulatwili im życie najpierw zabierając im biblijny kod moralny (stąd walka z Kościołem), który potem zastąpili swoim prawem specjalnych wyróżnień dla półgłówków. Powiedz "przepraszam", albo że "działałem pod wpływem alkoholu lub narkotyków", albo że "miałem trudne dziecińctwo", i będzie ci wybaczone. WSZYSTKO będzie ci wybaczone, oprócz płacenia podatków(!), które kradnie "ten mądrzejszy" półgłówek. Praktycznie: zabiorę ci 90% twojego rzeczywistego zarobku, a 10% wydam na twoje utrzymanie socjalne, abyś mógł w dalszym ciągu pić alkohol, wpierdalać, kłamać, i produkować następnych podatników/ bio-robotów dla mnie.
  "Rodziny jednopłciowe nie są dla dzieci obciążeniem" - mówił pan Grodzka na Paradzie Równości. Oczywiście że nie dla dzieci. Są tylko obciążeniem dla zdrowego społeczeństwa Prawicy, które zmuszone jest płacić podatki na utrzymanie lewicowych półgłówków, ich ekscesy, aborcje, itd.

  Pozdrawiam,
 • @Zdzich 22:59:28
  Lewak, o którym Pan pisze (ów chuligan), to raczej człowiek lewy, lub taki, który ma dwie lewe ręce. Lewactwo to ludzie, którzy identyfikują się z pewną ideą. Złodziej nie był komunistą choć mógł należeć do PZPR. Problem polega na tym, że do tej pory słowo lewak funkcjonowało bez ścisłej definicji (powiedzmy, że lewak to skrajna lewica), co niezmiernie utrudniało opisanie rzeczywistości. Lewactwo to raczej ci, którzy propagują SYSTEM, który Pan opisuje: powiedz przepraszam, działałem pod wpływem..., miałem trudne dzieciństwo. Ci ludzie propagują jakieś wykoślawione idee. Mój artykuł jedynie próbuje wykryć i nazwać koślawość. Mam nadzieję, że ułatwi postrzeganie rzeczywistości.
 • @Henryk Dąbrowski 10:59:55
  Wszystko się zgadza! LEWAK to półgłówek, który propaguje system pozwalający na jego zaistnienie. A system ten został opracowany w szczegółach przez żydowskich "filozofów" przywłaszczających sobie nie tylko własność i styl życia szlachty, ale nawet prawo do sądzenia wg moralności anty-biblijnych.
  Jak pouczał Marx: "Aby kontrolować społeczeństwa, najpierw trzeba zabrać im Boga", i stworzyć Raj na Ziemi (Kabbalizm). Tylko że, Raj dla kogo? Oczywiście, dla "Ludzi Wybranych".
  Więcej na ten temat powiedział współczesny nam Rabin Izraela Josef Owadia: "Goje rodzą się tylko po to, by nam służyć. .. Będą pracować, będą orać, będą zbierać plony. My zaś będziemy tylko siedzieć i jeść jak panowie".
  Jest to SYSTEM: Goj i jego żydowski Pan, w którym Lewica bardzo dobrze się czuje. W socjalno-demokratycznym reżimie policyjnym, Prawica musi się na nich składać!
  Tą zależność dobrze opisał m.in. prof. Wilmot Robertson w swojej książce p.t. "The Disspossessed Majority" ("Wywłaszczona większość").
 • @Zdzich 21:42:04
  Tak, z pewnością należało zacząć od zabrania Boga (realizowane z rozmachem od Soboru Watykańskiego II). Wiara w Boga w połączeniu z zasadami liczącymi tysiące lat jest niezmienna, niepodważalna, NIEDYSKUTOWALNA. Co sprawia, że przeciwnicy nie mają możliwości jakiegokolwiek ruchu. Nie jest przypadkiem, że osłabienie wiary w Boga przyspieszyło sukcesy degeneratów na zachodzie. Nie znam tej książki, dzięki za wskazanie tytułu.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

ULUBIENI AUTORZY