Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
78 postów 694 komentarze

alfabet

Henryk Dąbrowski - Wolność nie czyni ludzi szczęśliwymi, czyni ich po prostu ludźmi

HejtStop kontra Pudzianowski

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Przykładowo nie ma w polskim kodeksie karnym przepisu, który chroniłby króla przed zniesławianiem, bowiem Polska nie ma króla.

 

 

Ze zdziwieniem przeczytałem, że prokuratura wszczęła postępowanie przeciwko znanemu wszystkim strongmenowi panu Mariuszowi Pudzianowskiemu.[1]

 

HejtStop[2] złożyło zawiadomienie w związku z wpisami Pudzianowskiego na Facebooku. W jednym z nich nazwał on uchodźców "śmieciami ludzkimi", a w kolejnym zapowiedział, że będzie czekał na nich z kijem baseballowym, którym dokona "przyśpieszonej nauki asymilacji". Prokuratura wszczęła postępowanie sprawdzające i zbada, czy wpis mógł naruszyć art. 256 kodeksu karnego, dotyczący m.in. nawoływania do nienawiści na tle różnic rasowych i wyznaniowych.

 

 

Przypomnijmy treść artykułu 256 kk.

 

Art. 256.

§ 1. Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

§ 2. Tej samej karze podlega, kto w celu rozpowszechniania produkuje, utrwala lub sprowadza, nabywa, przechowuje, posiada, prezentuje, przewozi lub przesyła druk, nagranie lub inny przedmiot, zawierające treść określoną w § 1 albo będące nośnikiem symboliki faszystowskiej, komunistycznej lub innej totalitarnej.

§ 3. Nie popełnia przestępstwa sprawca czynu zabronionego określonego w § 2, jeżeli dopuścił się tego czynu w ramach działalności artystycznej, edukacyjnej, kolekcjonerskiej lub naukowej.

§ 4. W razie skazania za przestępstwo określone w § 2 sąd orzeka przepadek przedmiotów, o których mowa w § 2, chociażby nie stanowiły własności sprawcy.

 


Otóż w państwach, które nie istnieją jedynie teoretycznie, każde prawo ma swój sens. Przykładowo nie ma w polskim kodeksie karnym przepisu, który chroniłby króla przed zniesławianiem, bowiem Polska nie ma króla. Jaki zatem jest sens przywołanego art. 256 kk? Wiadomym celem jest ZABEZPIECZENIE państwa przed zgubnymi skutkami publicznego nawoływania do nienawiści na tle narodowościowym i rasowym, które w konsekwencji mogłyby zaszkodzić spójności państwa, doprowadzić do zamieszek i walk między przedstawicielami różnych narodowości i ras. Jednak zauważmy, że w Polsce różnice narodowościowe lub rasowe praktycznie nie występują i potrzeba byłoby ogromu złej woli, aby powiązać wpisy pana Mariusza z możliwymi zagrożeniami dla spójności i stabilności państwa. Zatem stosowanie tego paragrafu w stosunku do pana Mariusza Pudzianowskiego nie ma najmniejszego sensu. Tym bardziej, że głównym powodem wpisów pana Mariusza była chęć ochrony własnego mienia.[3]

 

 

To nie jest jednak koniec tej historii. Należy bowiem zauważyć, że z dziwnych i całkowicie nieznanych mi powodów, prokuratura chętnie i pospiesznie działa zgodnie z literą art. 256 kk, natomiast zupełnie nie przejmuje się duchem prawa, czyli pozostaje całkowicie obojętna na sens i cel owego artykułu. Zastanówmy się – przecież istnieją w Polsce ludzie, którzy chcieliby doprowadzić do zagrożenia spójności państwa na tle różnic narodowościowych, rasowych i wyznaniowych. To przedstawiciele różnych lewackich organizacji, do których można również zaliczyć HejtStop. Otóż chcą oni sprowadzić na nasz kraj poważne zagrożenie poprzez publiczne nawoływanie do przyjęcia przez Polskę ogromnej ilości ekonomicznych imigrantów innej narodowości, innej rasy i innego wyznania. Swoje prawdziwe intencje ukrywają, twierdząc, że owi imigranci są jedynie „uchodźcami”, a celem ich działań jest jedynie pomaganie tym „uchodźcom”.

 

 

Mam nadzieję, że opisywane przeze mnie przypadek, a może nawet pan Mariusz Pudzianowski osobiście, „przebudzi” prokuraturę zajętą sprawami wszelakimi poza tymi, które wymagają pilnego zbadania.

 

 

 

Henryk Dąbrowski

 

 

 

 

[1] Gazeta.pl, Pudzianowski atakuje HejtStop: "Judeopolonia", "Żyd", "kapuś". Teraz komentujący grożą koordynatorce akcji, (LINK)

[2] HejtStop (LINK)

[3] Gazeta.pl, Radio ZET: Prokuratura sprawdzi, czy Pudzianowski groził uchodźcom na Facebooku, (LINK)

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • żydostwo to Rasizm Nepotyzm Donosicielstwo !
  Cała ta nikczemna chazarsko-żydowska mafia opiera się na tych trzech filarach ! Rasizmem Nepotyzmie Donosicielstwie czego Klasycznym
  przykładem jest żydówka Joanna Grabarczyk z żydo-mafii HejtStop !!!!
  !
  ta nikczemna młoda żydówka mieszka w Polsce ! żre polski chleb i donosi na Polaka i jeszcze sie tym szczyci [ pokazując sie w żydoTV ]
  !
  Polacy Słowianie ! wiecie czemu ta młoda żydówka nie ma poczucia wstydu że donosi na Polaka ? bo ona nie jest związana uczuciowa z Polakami ! bo to tylko żydówka dbająca o interes swojej żydowskiej mafii [ to obce sorosa potwory ]
  ona ma dbać by żaden niewolnik Słowianin w Polsce sie nie burzył !!!!
  gdy ona i resztę tych żydowskich mafii dostrzeże bunt Polaka ma ona za zadanie Natychmiast donieść żydowskich władz okupacyjnych !!!!
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach ! Realizm jest dla żydów mową Nienawiści !
 • żydzi donosili na Polaków do NKWD w 1939-41 r. !
  Słowianie ! żydzi masowo donosili do NKWD na Polaków bolszewikom
  1941 r !!! przez te donosy żydowskie Polacy byli mordowani lub byli masowo wysyłani na poniewierkę na SYBIR , TO ZAWDZIĘCZAMY żydom
  !
  w czerwcu 1941 r gdy Hitler napadł na ZSRR miejscowa ludność wzięła odwet na wstrętnych obrzydliwych donosicielach żydowskich !!
  !
  Słowianie ! jeszcze w swoim życiu nie spotkałem żyda żydówkę którzy mieli by poczucie wstydu czy zażenowania !!
  !
  !
  UWAGA ! żydowska ustawa 256 , z 1997 r to ustawa żydowskiej mafii !
  ona ma za zadanie zastraszanie Polaków !!!!! ona jest wbrew deklaracji
  ONZ z 1948 r cytuje.
  !
  [ Każdy człowiek ma prawo do wolności poglądów i swobodnego ich wyrażania; prawo to
  obejmuje swobodę posiadania niezależnych poglądów, poszukiwania, otrzymywania i
  rozpowszechniania informacji i idei wszelkimi środkami, bez względu na granice ]
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach ! Precz z żydowsko-chazarską UE !
  TYLKO UNIA SŁOWIAN da nam Słowianom WOLNOŚĆ i Dobrobyt !!!
 • Słowianie łączmy się !
  https://www.youtube.com/watch?v=_HUIWb774uk
  !
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach ! UE to żydowska patologia która ma zniszczyć Europe i europejczyków !! Tylko Rosja Słowian wyzwoli nas z brudnych łap żydowskiej lewacko-globalnej ekstremy !
 • 5*****
  Pudzianowski może zjednoczyć Polaków.
  http://m.neon24.pl/48e2aa5268e0ffe608cf82655afdf12c,20,0.jpg
 • @goodness 21:19:40
  Przeciwstawianie się lewactwu (=ciemniactwu) jest naszym obowiązkiem. Brawo Pudzian!
 • Co tu tak cicho ? co nie pasi wam żydom ten temat ? !
  Słowianie ! gdzie się podziali tutejsi żydzi co tak ochoczo piszą na Neonie 24 ?
  gdzie sie podziali zbójnckie psy ? zawisze niebieskie ? i inni zasiedziali tutaj żydzi ? cisza sza-sza sza ! Na siebie nie będą pisać no jakby jakiś Polak Słowianin doniósł by na żyda to by wszystkie żydowskie mass-media i wszyscy tak zwani żydo-polacy krzyczeli by na głos z oburzenia ! a tu proszę cisza jak na cmentarzu ! sza sza sza .
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach
  prezydent Putin rozwiązał WSZYSTKIE żydowskie organizacje Sorosa w Rosji !!! WSZYSTKIE ! i mają spokój z donosicielami żydowskimi !!!!
 • Neews z Niemiec!
  [Federalna Agencja Pracy poinformowała, że niemiecki rynek może dać pracę 350 tys. uchodźców. W ubiegłym roku przyjechało do Niemiec 1,83 mln uchodźców. 350 tys. to mniej więcej liczba tych, którzy mają szanse na uzyskanie azylu i będą w najbliższych miesiącach szukali pracy. Największym wyzwaniem okazuje się jednak bardzo niski poziom (czytaj między wierszami, że żaden/zerowy, czyli to analfabeci!) edukacji migrantów. Najtrudniej będzie znaleźć pracę osobom po 40. roku życia.] Niemcy - niski poziom emigrantów ??? Uuuu a przecież w zeszłym roku z ust przedstawicieli lewactwa umysłowego, w tym i naszego Zygmunta Białasa, nauczyciela, którego o bycie lewakiem nie posądzam, bo go znam, w Poslce i reżimowych mediów słyszeliśmy, że to przecież sami lekarze, prawnicy, inżynierowie, informatycy, etc.. emigrują z Afryki i Syrii. To gdzie oni się podziali, rozpłynęli się po drodze czy może zatrudnili się na lepiej płatnej posadzie w placówkach ISIS ???
 • @Kula Lis 65 14:47:22
  Komentarz jest jeden: czy to jest Europa, czy dyktatura ciemniaków?

  http://henryk-dabrowski.pl/index.php?title=Europa_czy_dyktatura_ciemniak%C3%B3w%3F
 • A może tak podkablować imamów?
  "§ 1. Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa"
  Nagrać jakiegokolwiek imama albo innego muślina nawołującego do *rządów szariatu* i go zakapować prokuraturze z tego par 1?

  Bo nikt chyba nie zaprzeczy, że szariat = totalitaryzm religijny...
 • @laurentp 18:33:12
  Obawiam się, że odpowiedź będzie równie zdecydowana jak na tym filmie

  http://vod.gazetapolska.pl/12396-ten-film-nie-jest-zart-tak-finowie-chca-ochronic-kobiete-przed-gwaltem
 • @Henryk Dąbrowski 18:49:23
  http://img.wiocha.pl/images/0/9/092386d8d6b162bea43b5c78ea9d1d08.jpg
 • @Henryk Dąbrowski 18:49:23
  Co zrobić ze zgwałconymi kobietami. Krótki instruktaż. https://youtu.be/nGh0ENUpd-U
 • @Kula Lis 65 18:51:00
  Zastanawiam się kto sprał tak mózg tej niedoruchanej żydolewackiej qurwie?
 • @Henryk Dąbrowski 18:49:23
  Ale byłby jakiś POCZĄTEK, LEGALNEJ walki z tą swołoczą/dziczą (do wyboru).

  A jakby prokuratura / sąd "ukręciła łeb" "donosowi", OPUBLIKOWAĆ imiennie, KTO podjął taką decyzję. W końcu urzędnik państwowy (chyba) nie ma prawa być anonimowy?

  Jakby jeszcze "wyciekły" dane adresowe.... ;P

  I czekać na 1 zamach / gwałt w PL...
  A wtedy "abarot"...
 • @Kula Lis 65 18:51:48
  "Co zrobić ze zgwałconymi kobietami?"

  OPCJA IZRAELSKA?... "oni" gwałcą 1 Polkę... Polacy 10 "ich" kobiet... (sami je potem ubiją "za zdradę" :).

  Pejsatych nie trawimy, ale metody... może czas na naukę?
 • @Henryk Dąbrowski 10:27:10
  Przeciwstawienie się lewactwu ( = ciemniactwu) jest naszym obowiązkiem.

  Trójka wmontowana w system demokracji, swoją cechą, nigdy nam nie pozwoli na zrównoważony rozwój gospodarczy Kraju.

  Czas na ustawową czwór-władzę, nowym zapisem w art 10. Konstytucji celem uzyskania prawdziwej domeny demokracji.
  http://m.neon24.pl/fa9d34911ca0dd5271139001d3693f36,11,1.jpg
  Klub Polskiej Demokracji Kwantowej Warszawa Wrocław
  Serdrdecznie Pozdrawiam

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

ULUBIENI AUTORZY